Борисфен

Культурно-освітній центр
«Борисфен»


Педагогіка має бути не наукою, а мистецтвом

Рудольф Штайнер
про нас
Ми, вчителі «Вальдорфської школи Борисфен», створюємо простір для навчання дорослих.
У сучасному світі триває процес переосмислення значення освіти, цінністю й орієнтиром стає навчання протягом життя.
Щоденна робота з дітьми перетворює теорію на практику, збагачує нас. І настає час, коли ми відчуваємо, що хочемо ділитися досвідом, своїми відкриттями та надбаннями. Ми проводимо лекції, семінари та майстер-класи для педагогів та батьків, беремо участь в освітніх конференціях і форумах.

наша місія
Людина прагне розвивати у собі вищий ідеал себе самої. Як себе зрозуміти? Як знайти свій шлях? – ці питання спонукають до розвитку, дослідження, самопізнання. Ми прагнемо, щоб в Освітньому центрі «Борисфен» протягом життя навчалися дорослі, мали можливість у колі таких само шукачів кристалізувати свої питання та шукати відповіді.
Слова Рудольфа Штайнера про те, що найвище мистецтво — соціальне, звучать у цьому контексті особливо. Безперервно перетворюючи себе, творимо соціум.
ДЛЯ КОГО МИ ПРАЦЮЄМО
для вальдорфських вчителів
які хочуть працювати у вальдорфській школі, а також для класних вчителів, які хочуть опанувати певну спеціалізацію
для батьків, педагогів, студентів
які прагнуть більше дізнаватися про здоровий розвиток
ПРОГРАМА НА 2018 РІК
Лютий
Семінар «Статеве виховання: як воно може відбуватися у школі та в сім'ї. Погляд вальдорфської педагогіки» (для батьків школи).
26 – 28 березня
Лекція Вільфреда Шуберта «Дитина між здоров'ям та хворобою» (для батьків та вчителів школи). Час та місце проведення будуть відомі пізніше.
Квітень/травень
Семінар «Темпераменти людини» (для батьків школи).
Весна/літо
Семінар «Астрологія — антропософський погляд. Динамічне малювання знаків зодіаку і планет» (для усіх охочих, хто має антропософську освіту або відвідав принаймні 1 семінар КОЦ «Борисфен»). Щоб ми розглянули вашу заявку на участь, заповніть, будь ласка, цю форму.
Минулі події
2017/2018
15 січня, 2018
Семінар «Астрологія — антропософський погляд. Динамічне малювання знаків зодіаку і планет», Одеса (фотозвіт).

15 грудня, 2017
День відкритих дверей.

6-8 грудня, 2017
Лекція та семінар Роджера Друітта (Англія) про пізнання духовного та феноменологію (фотозвіт): «Світ почуттів як відкрита таємниця проявів духовного світу. Як ми в нього проникаємо» та «Спостереження ефірного тіла рослин».

18 листопада, 2017
Майстер-клас від наших вчителів на III Міжнародному освітньому форумі-практикумі. Тема: «Як викладати математику так, щоб діти її полюбили?» (фотозвіт).

9 листопада, 2017
Семінар для батьків школи «Темпераменти людини».

7 жовтня, 2017
День відкритих дверей (фотозвіт).
На повну потужність освітній центр «Борисфен» запрацює зовсім скоро. Програма заходів оновлюватиметься постійно — тримайте з нами зв'язок!